"כל מה ששוה לעשותו - שווה לעשותו היטב"

מגוון שרותי המשרד

משרדנו מספק מגוון שרותים רחב ובינהם תכנון אדריכלי, עיצוב פנים, ייעוץ לבניה ירוקה,יעוץ ועיצוב תאורה, פיקוח בניה וניהול פרויקטי בניה

k
שרותי אדריכלות

שרותי אדריכליות לתחום מבני משרדים, בניה רוויה , הבניה הפרטית וצמודי קרקע , מלונאות ומסעדות ובכללן שירותי תכנון אדריכלי, היתרי בנייה, תוכניות בנייה, ייעוץ אדריכלי ופיקוח אדריכלי

f
עיצוב

שירותי עיצוב ברמה גבוהה, עיצוב תכנון פנים, עיצוב מוצר ותעשייתי, הצעות וחומרים ויצרנים עיצוב פנים ותכנון משרדים, דירות , לובאי בניני מגורים, מבני ציבור,מלונותבוטיק ומסעדנות.

s
תכנון תקציב

פרויקטי בנייה תקציב הערכה ותכנון. בניית וניהול מכרזים, ייעוץ ספקים וקבלנים, אישור חשבונות וכדומה

k
קונספט עד מפתח

חבילת שירות מלאה של "קונספט עד מפתח" שבו אנו מתכננים ומעצבים את הפרויקט האידיאלי שלך, מתקצבים אותו איתך ואז מבצעים עבורך הכל בכמה שפחות טרחה עבורך.

contacts1
a
חללי משרד ועבודה

אדריכלות / ניהול פרויקט

j
a
בתים פרטיים

אדריכלות / ניהול פרויקט

project7
a
בניה רוויה ויזמות

אדריכלות / ניהול פרויקט

single_serv2

קצת עלינו

כצוות, אנו מוצאים סיפוק גדול בלתת חבילה מקיפה של שירותים הנותנת מענה לכל צורכי הלקוח משלב הרעיון ועד השלמה ומעבר לנכס. אנו שמים את דגש במתן פתרונות ארכיטקטורה ועיצוב יוצאי דופן, בעבודה צמודה עם הלקוחתוך שמירה על איכות בנייה ללא פשרות. למעשה, הלקוחות שלנו העידו פעם אחר פעם שגישת ה-“שרות כולל” שלנו עושה הרבה מעבר לציפיות שלהם.

למרות שאנו מציעים שירותים אלה בנפרד, גילינו שגישת ה-“שרות כולל”  שלנו מפגישה בצורה חלקה את הכוח והקוהרנטיות של הצוות שלנו, ומספקת מוצר סופי שכולנו גאים בו מאוד. מהסקיצה הראשונה ועד למסירה הסופית, אנו מבטיחים ש כל פרט קטנטן מטופל בתשומת לב ובדיוק מירביים. אנו מאמינים כי המבחן האמיתי להצלחה טמון בשביעות הרצון שלך מהעבודה שלנו.

אנא אל תהסס לפנות אלינו כדי להתחיל להגשים את החזון שלך, אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלב.

קודם האנשים

אנו מתחייבים לעורר השראה באנשים שלנו להיות הטובים ביותר שהם יכולים להיות, להעצים אותם ולעצב עולם שנותן עדיפות לחוויה האנושית איכותית.

ליצור תרבות של "כן", זה אפשרי

אנו מחבקים בהתלהבות כל הזדמנות לכבוש אתגרים כדי לבנות את העתיד שאנו מדמיינים לנו..

השותף של הלקוחות שלנו להצלחה

אנו מקבלים בביטחון את תפקידנו כשותף מומחה מהימן ללקוחותינו, ומדריכים אותם להצלחה ואיכות בלתי מתפשרים.

מעל לציפיות

אנו שואפים להתעלות על הציפיות של לקוחותינו ושל שותפי הפרויקט שלנו תוך כדי הבאת הבלתי צפוי באופן עקבי , איכותי ומהימן.

עיצוב עולם טוב יותר

אנו מחפשים בלהט הזדמנויות לבנות בשיתוף פעולה עולם טוב יותר מלא באפשרויות, פרויקט אחד ועיצוב בכל פעם.

לספק מומחיות נגישה וזמינה

אנו דואגים לספק גישה זריזה ומגיבה למומחיות שהלקוחות והשותפים שלנו בפרויקט צריכים כדי להבטיח את הצלחתם.

להיות מוביל בתעשייה

אנו מאתגרים את עצמנו להמשיך ולהרוויח את מעמדו כמובילים בתחום חללי משרדים, מגורי איכות ועיצוב דיור יוקרתי

לספק פתרונות יפים ומעשיים

אנו שואפים לפתור כל אתגר עיצובי אדריכלי על ידי יצירת חללים מעוררי השראה אך פונקציונליים בצורה הגיונית המטפחים חוויות בלתי נשכחות.

האנשים שמאחורי הביצוע

פגוש את הצוות

d

הצוות

מהטובים ביותר

סני גולדמן

שותף, אדריכלית

גידי מור

שותף, מנהל פרויקטים

ערכי ליבה

"האנשים שלנו בגולדמן-מור חולקים קבוצה משותפת של ערכי ליבה של מי אנחנו ואיך אנחנו פועלים. זה מה שגורם לנו לתקתק, למה אנחנו מקבלים את ההחלטות שלנו, ומה שמניע את התשוקה מאחורי גולדמן-מור."

“האנשים שלנו בגולדמן-מור חולקים קבוצה משותפת של ערכי ליבה של מי אנחנו ואיך אנחנו פועלים. זה מה שגורם לנו לתקתק, למה אנחנו מקבלים את ההחלטות שלנו, ומה שמניע את התשוקה מאחורי גולדמן_מור.”

יושרה:
בבסיסנו, אנו מעריכים אמון ושקיפות. אנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, להבטיח שכל פרויקט משקף את המסירות שלנו לאמת ולאמינות. איתנו, אתה משתף פעולה עם צוות שעומד במילה שלו.

אחריות אקולוגית:
אנו מאמינים בעיצוב חללים המעוררים השראה ודאגה לסביבה. המחויבות שלנו כפולה: יצירת עיצובים יפים והבטחת הרמוניה עם הטבע. אנחנו נלהבים להשאיר טביעת רגל חיובית, הן לאנשים והן לכדור הארץ.

מודע לתקציב:
איכות לא חייבת לשבור את הכיס. אנו מתגאים במתן פתרונות ארכיטקטוניים מהשורה הראשונה המתיישרים עם היעדים הפיננסיים שלך. כל פרויקט ניגשים עם עין חדה על מקסום הערך מבלי להתפשר על מצוינות.

צמיחה מתמשכת:
כל פרויקט הוא פרק חדש בסיפור הלמידה והחדשנות שלנו. אנו מאמצים אתגרים, רואים בהם הזדמנויות לרומם את האומנות שלנו. עם כל מאמץ, אנו שואפים להתעלות על עצמנו, להבטיח שתמיד תפיק את המיטב.

רוח שיתופית:
אחדות ושיתוף פעולה הם החוזקות שלנו. אנו משגשגים כאשר אנו מאחדים את המומחיות שלנו עם לקוחות ובעלי עניין. יחד, אנו יוצרים תוצאות המהדהדות, ומשלבים מצוינות מקצועית עם שמחה משותפת.

מצוינות בשירות:
ההבטחה שלנו היא לספק יותר מסתם עיצובים; אנו מציעים חוויה. אנו מחויבים לתקשורת ברורה, תכנון קפדני ותוצאות שלא רק עומדות בציפיות אלא עולות עליהן. כל פרויקט הוא עדות למחויבות שלנו לאיכות ולעמידה בזמנים.

פרסים

– Imminent Plaza

– 2nd place, Tokyo

– 1st jury prize, NYCA

– NYC’s Most Wanted

– Colman college, Ammi

תערוכות

– 2019 Archie Expo

– Goldman Gallery

– Vista Tomorrow ‘09

– 2017 Modern Daily

– Salone di mobili 2011 milan

– Salone di mobili 2004 milan

על החברה גולדמן-מור

אנו מספקים שירות מקיף ומלא משלב הרעיון עד המסירה ואף מעבר לכך, אנו מבצעים עיצוב ואדריכלות ייחודיים ואיכותיים וכן ניהול ופיקוח בניה לאורך כל הפרויקט. אנחנו יכולים להציע שירותים אלה בנפרד... אם כי הוכח כי זה עולה על כל הציפיות כאשר אנו מבצעים כחבילה מלאה בחברתנו, אנו גאים להיות תחנה האולטימטיבית לכל צורכי פרויקט הבניה. אצלנו אינכם צריכים לדאוג מהתמודדות מול ריבוי קבלנים ותהליכים מייגעים. צוות המומחים שלנו ידריך אותך בכל שלב של הדרך מהרעיון עד האכלוס ומעבר לכך. אנו מציעים שירותי עיצוב, אדריכלות ופיקוח בנייה ונוספים שניתן להתאים להעדפותכם הספציפיות. בין אם אתם זקוקים לכל השירותים שלנו או רק אחד, אנו יכולים לספק לך אותם בנפרד או בשילוב באמצעות גישת ה-"תכנון -ביצוע" היעילה ביותר שלנו. אנו שואפים לספק עיצובים ייחודיים, יוצאי דופן ואלגנטיים בכל פרויקט. המטרה שלנו היא להבטיח שהחזון שלכם יהפוך לחלל איכותי, מותאם ועל זמני שתוכלו להתגאות בו במשך שנים רבות. עם הרקורד המוכח שלנו, אנו בטוחים שנוכל לעזור לך להשיג זאת. נשמח לעמוד לשרותכם וניצור יחד חלל מחלומות עבורכם.

קצת הסטוריה

המשרד בשותפות האדריכלית סני גולדמן בעלת נסיון ענף משנת 2003 בישראל וגידי מור מפקח ומנהל פרויקטים בבניין משנת 2001. שנים השניים עבדו לחוד ובשנת 2020 התאחדו לפתחו את חברת גולדמן-מור בע"מ. לסני גולדמן נסיון רב בבניה למגורים, מלונאות ואירוח ועבדה עם משרדים הבכירים בארץ עוד תרם פתחה משרד משל עצמה בשנת 2011, במשרבה עסקב שנים בפרויקטי התחדשות עירונית, מגורי יוקרה וכן מבני ציבור וכיום גם נותנת ייעוץ ניכר לעריות וחברו במשק בתחומים אלו., גידי מור ניהל כשכיר ובעצמאי פרויקטים גדולים ומשמעותיים במשק הישראלי תוך התמחות בגמר איכותי ומורכב ומבנים מרובי מערכות. גידי מרצה באקדמיה ובמכללות בתחומי הבניה האדריכלות והניהול משנת 2008 ופעילה במועדונים מקצועיים בתחום הבניה הפרטית וההנדסה בישראל. בשנת 2020 ובשלהיי תקופת הקורונה בישראל החליטו השניים לאחד קוחות ולהקים את החברה.
אדריכלות & עיצוב 0
פיקוח & ניהול פרויקט 0
תכנון & ביצוע 0

רוצים לאבוד עימנו?

קצת מחשבות

בדקקו את הבלוג שלנו

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor
[mkdf_icon_with_text custom_icon=”819″ title=”Black Street 175 / New York” link=”https://goo.gl/maps/N5MzWwNe9oT2″ target=”_blank” title_tag=”p” type=”icon-left” icon_type=”mkdf-normal” icon_size=”mkdf-icon-medium” icon_animation=”no” text_styles=”margin-top: px”]
[mkdf_icon_with_text custom_icon=”820″ title=”dor@mikado.com” link=”mailto:dor@mikado.com” target=”_blank” title_tag=”p” title_padding=”3″ type=”icon-left” icon_type=”mkdf-normal” icon_size=”mkdf-icon-medium” icon_animation=”no” title_styles=”padding: 3px” text_styles=”margin-top: px”]