מיישר (6)
מתכננים ומעצבים חווית יוקרה
תשוקה.
יוקרה.
אמפתיה.
מיישר (4)
מתכננים ומעצבים חווית יוקרה
תשוקה.
יוקרה.
אמפתיה.

אודות

גולדמן - מור

גולדמן – מור בע”מ הינו משרד אדריכלות שהוקם בשנת 2011 ומתמקד בפרויקטים של בתי יוקרה ומשרדי יוקרה. המשרד מספק מעטפת מוצרים ושירותים בתחומי העיצוב והתכנון האדריכלי ומביא עימו את רוח הבניה של אירופה ומרכז אמריקה.

חשיבה יסודית, קפדנית וטוטאלית בסטנדרט הגימור הגבוה ביותר שיש.

גידי

הפתרונות היצירתיים והמקוריים של גידי מנסיונו העצום בתחום העיצוב התעשייתי, יתנו לנכס שלך את הערך המוסף, את השוני והבידול המגיעים לו. בשונה מכל אדריכל אחר, החידושים בתחום העיצוב התעשייתי נמצאים בהישג ידכם.

סאני

אם יש משהו חשוב מעבר לשירותיות, הוא שימת הלב לכל פרט קטן והדאגה לשלמות הפרויקט. הניסיון רב השנים של סני מעבר לים, נותן את אותותיו בגימורים המושלמים ובפרפקציוניזם המאפיין את עבודתה.

פרויקטים

החלום שלנו הוא הגשמת החלום שלכם.

ערכים

01

תשוקה

01

תשוקה

הכמיהה לעולם העיצוב, התכנון, הבנייה מהחומרים הטובים בעולם והיצירה המקורית הם ערך עליון.

02

יוקרה

02

יוקרה

חווית יוקרה היא מה שגולדמן מור מאמינה בו ומייצרת.

03

אמפתיה

03

אמפתיה

הערך המוסף שלנו. שירותיות, אינטמיות, אחריות, נסיון, בינלאומיות ותקשורת.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor
[mkdf_icon_with_text custom_icon=”819″ title=”Black Street 175 / New York” link=”https://goo.gl/maps/N5MzWwNe9oT2″ target=”_blank” title_tag=”p” type=”icon-left” icon_type=”mkdf-normal” icon_size=”mkdf-icon-medium” icon_animation=”no” text_styles=”margin-top: px”]
[mkdf_icon_with_text custom_icon=”820″ title=”dor@mikado.com” link=”mailto:dor@mikado.com” target=”_blank” title_tag=”p” title_padding=”3″ type=”icon-left” icon_type=”mkdf-normal” icon_size=”mkdf-icon-medium” icon_animation=”no” title_styles=”padding: 3px” text_styles=”margin-top: px”]